• hozeloc
  • oregon
  • canadiana
  • murray
  • bertolini
  • tecomec
  • brigon
  • prinz
  • Oleo-mac
Гарантія на продукцію

Шановний Покупець!

Щиро вдячні Вам за вибір мотоінструменту Oleo-Mac. При потребі гарантійного обслуговування просимо звертатися до авторизованих сервісних центрів.

Перед використанням мотоінструменту Oleo-Mac, будь ласка, уважно ознайомтеся з інформацією, викладеною в цьому гарантійному талоні та інструкції по експлуатації Вашого інструменту.

1. Гарантійний термін в Україні становить:

1.1. Побутовий мотоінструмент Oleo-Mac при придбанні приватними особами для використання в приватних побутових цілях - 24 місяці з дати продажу, вказаній в гарантійному талоні.

1.2. Професійний мотоінструмент Oleo-Mac при придбанні організаціями для використання в промислових, комунальних або професійних цілях - 12 місяців з дати продажу, вказаній в гарантійному талоні.

1.2.1 Гарантія на побутовий мотоінструмент Oleo-Mac при використанні у промислових, комунальних або професійних цілях Продавцем не надається.

 

1.2.2. В гарантійний ремонт приймається інструмент у повній комплектації, в тому стані, в якому він був на момент виявлення несправності, при наявності інструкції по експлуатації та правильно заповненого оригінального гарантійного талону.

2. При поломці виробу в період дії гарантії Покупець має право на безкоштовний гарантійний ремонт. Гарантійний ремонт здійснюється авторизованими сервісними центрами при наявності оригінального гарантійного талону та касового чеку магазину, в якому виріб був придбаний.

3. Заміна виробу, що зламався, на аналогічну модель проводиться тільки при виявленні істотних недоліків, що виникли не з вини Покупця і не можуть бути усунені авторизованим сервісним центром. Заміна може бути проведена тільки при наявності повністю заповненого оригінального гарантійного талону з вказаним прізвищем Споживача та його підписом, касового чеку із зазначенням торгівельної організації та штампу, назви виробу, заводського/серійного номеру та дати придбання. Рішення про заміну виробу приймається в термін, передбачений законодавством України. При виникненні суперечки про причини поломки та на вимогу Покупця Продавець зобов'язується провести технічну експертизу товару. Якщо експертиза виявить, що поломка виробу виникла після передачі виробу Покупцю внаслідок порушення останнім умов експлуатації, зберігання, транспортування, дії нездоланих сил або дій третіх осіб,  заміна товару не проводиться, а Покупець зобов'язаний відшкодувати витрати сервісного центру на проведення технічної експертизи.

4. Продавець залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні, якщо будуть відсутні вищеназвані документи та / або якщо інформація в них буде неповною, нерозбірливою чи суперечливою. Гарантія не дійсна, якщо заводський / серійний номер на виробі видалений, стертий, змінений чи нерозбірливий та його неможливо встановити.

5. Гарантія включає виконання ремонтних робіт та заміну дефектних частин, але не поширюється на поломки, що викликані наступними причинами:

- наявність хімічних та / або механічних пошкоджень (в тому числі випадкові пошкодження заподіяні Покупцем);

 - недотримання правил збирання та експлуатації, викладених в інструкції з використання;

- використання виробу не за прямим призначенням;

- навмисні та / або помилкові дії Покупця (в тому числі недбале зберігання та транспортування, неправильне обходження з виробом, експлуатація виробу з порушенням правил та вимог безпеки);

- пошкодження чи втрата виробу, викликані непередбаченими явищами, стихійними явищами, в тому числі внаслідок дії нездоланих сил (пожежа, блискавка, повінь та інші природні явища), а також внаслідок коливань напруги в електромережі та іншими причинами, що знаходяться поза межами контролю виробника);

- потрапляння всередину виробу рідини та інших сторонніх предметів будь-якого походження (в тому числі комах та гризунів);

- наявність слідів стороннього втручання (ремонт, налагодження і т.д.) або виконання ремонтів в сервісних центрах, які не авторизовані ТОВ СП "ЕПІЦЕНТР", ексклюзивним постачальником мотоінструменту Oleo-Mac в Україну, на виконання таких робіт;

- внесення модифікацій в конструкцію виробу, що не санкціоновані ТОВ СП "ЕПІЦЕНТР", використання не оригінальних та не стандартних комплектуючих, приладдя, витратних матеріалів та запасних частин, а також ремонт, інсталяція, адаптація та наладка виробу не уповноваженим лицем чи організацією. Якщо протягом гарантійного терміну частина або частини виробу були замінені Покупцем частиною або частинами, які не були поставлені або санкціоновані виробником, а також були незадовільної якості та не відповідали виробу, то Покупець втрачає всі права за цією гарантією;

- експлуатація інструменту в умовах, для яких виріб не призначений.

6. Умови гарантії не передбачають безоплатні чищення виробу та деталей перед ремонтом, а також періодичне обслуговування, діагностику, ремонт чи заміну запасних частин в зв'язку з їх нормальним природним зносом (поршневі кільця, муфти щеплення та їх деталі, троси газу, стартера, щеплення, стрічки гальмівні, повітряні та паливні фільтри, свічки запалювання, диски до бензорізів, привідні ремені, амортизатори, мембрани карбюратора, гумові ущільнювачі) або попаданням сторонніх предметів в частини, що труться, а також в зв'язку із природнім зносом пильного ланцюга, пильної шини, ведучої зірочки, ріжучих частин кущорізів, газонокосарок, тримерів, мотокіс та елементів натягу та кріплення  ріжучих частин. Ремонт виробу із заміною цих частин може здійснюватися за бажанням Покупця за додаткову плату.

7. Не відносяться до гарантійних випадків:

- усунення пошкоджень лакофарбового покриття, що сталися в ході природного зносу;

- заміна частин, що швидко зношуються (природне зношення)

- для чотирьохтактних двигунів внутрішнього згоряння діють окремі гарантійні зобов'язання відповідного виробника двигунів.

8. Гарантія втрачає силу у випадку використання невідповідних палива та змащувальних матеріалів, невиконання вказівок інструкції по підготовці паливної суміші, а також використання відпрацьованої оливи для змащування ланцюга. Гарантія надається виключно при використанні моторних олив Oleo-Mac,  рекомендованих виробником в інструкції з експлуатації.

9. Сервісні Центри не несуть відповідальності за:

- аксесуари та приладдя, які не були зазначені при передачі виробу для ремонту;

- не забраний після ремонту виріб після закінчення 14-ти денного терміну.

10. Рішення авторизованого сервісного центру у відношенні обґрунтованості заявлених дефектів є остаточним.

11. Після закінчення гарантійного терміну ремонт проводиться на загальних підставах і сплачується Покупцем згідно тарифів, встановлених авторизованим сервісним центром.

12. Гарантійний термін експлуатації збільшується на час перебування товару в ремонті (час користування Покупцем аналогічним товаром з обмінного фонду до гарантійного терміну експлуатації не включається). Зазначений час обчислюється від дня, коли споживач звернувся до сервісного центру з вимогою про усунення недоліків.

13. Гарантійний талон є дійсним, якщо він заповнений організацією, що здійснює продаж виробів Oleo-Mac, має штамп або печатку організації, має підпис Покупця у відповідних графах і рядках, та якщо до гарантійного талону додається касовий чек, виданий при покупці виробу.

Примітка:

Заздалегідь попереджаємо Вас і просимо зрозуміти, що іноді ремонт здійснюється в більш тривалий термін у зв'язку з обмеженнями до ввозу запасних частин або інших непередбачених обставин, пов'язаних з їх імпортом.

Продавець знімає із себе усяку відповідальність за можливу шкоду, прямо або побічне нанесену продукцією Oleo-Mac людям, домашнім тваринам та майну у випадку, якщо це трапилося в результаті не дотримання користувачем правил експлуатації. Будь ласка, обов'язково дотримуйтесь правил експлуатації виробу для того!

Гарантійні ремонти здійснюються тільки в авторизованих сервісних центрах.

Інформація про офіційні місця продажу та авторизовані сервісні центри мотоінструменту Oleo-Mac ви можете знайти на цьому сайті

Додаткова інформація ТОВ СП ЕПІЦЕНТР (044) 406-56-11, 406-47-54