OLEO-MAC

Знайомтеся, група Emak!

Інструменти Emak S.p.A. – Ваша гарантія! Гарантія якості, інновацій та комплексного підходу. Адже Emak не дарма є лідером в галузі розробки, виробництва та продажу високоякісної техніки, аксесуарів та витратних матеріалів до неї. Компанія завжди спрямована в майбутнє і в своїх розробках випереджає майбутні рішення і задає нову планку. Інструменти Emak відрізняються не тільки використаними при їх розробці та виробництві передовими технологіями. Вони створені з любов’ю і повагою до природи і працюють в повній гармонії з навколишнім середовищем.

Саме тому група Emak та її торгові марки Oleo-Mac, Efco, Bertolini та Nibbi є знаковими іменами як для фахівців, які професійно використовую ці інструменти, так і для тих, для кого це просто приємне хобі.

Асортимент продукції включає в себе більше 250 моделей інструментів для приватного, фермерського та професійного використання. Кожному свій Emak!

Група Emak S.p.A.

Місія групи – «Створення інноваційних рішень, що забезпечують максимум переваг для клієнта».

У виробництві і дистрибуції інструментів і компонентів для ландшафтного, сільського і лісового господарства, а також промисловості ми маємо намір стати одним з провідних світових гравців у тому, що стосується пропозиції таких передових технічних рішень і послуг, які зробили б ефективною і комфортною роботу наших клієнтів, будь вони професіоналами або індивідуальними споживачами.

Для досягнення цих цілей група закладає в основу своєї роботи наступні положення, що є запорукою нашого успіху:

  • Найвища якість і іноваційний характер продукції
  • Найвищий рівень сервісу
  • Конкурентоспроможність
  • Постійне зміцнення мережі дистрибуції
  • Розвиток людських ресурсів та відносин з клієнтами


Структура групи

До складу групи входять 28 підрозділів в 14 країнах світу

Група веде роботу на світовому ринку, безпосередньо здійснюючи дистрибуцію в Італії та в десяти зарубіжних країнах – США, Франції, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Польщі, Україні, Китаї, ПАР, Чилі та Бразилії – через підконтрольні компанії, пропонуючи широкий асортимент продукції відомих торгових марок різним категоріям клієнтів.

Група та цифри

4 торгові марки, 4 виробничих підприємства, 8 філій, 135 дистриб’юторів, 85 країн, в яких здійснюються продажі, 22 місця продажів, 22 лінійки і 250 різних моделей інструментів.

Щороку Emak розширює свій асортимент і збільшує присутність на всіх п’яти континентах. Вироби Emak користуються великим престижем у всьому світі, зокрема, інструменти з двигуном внутрішнього згоряння вважаються еталоном якості і надійності в галузі.

Сертифікована турбота про природу і людей

Якість продукції, увага до людини, охорона навколишнього середовища. На цих головних принципах будується філософія Emak, вони є обличчям компанії.

Emak S.p.A. стала першою в світі компанією в своїй галузі яка була одночасно сертифікована за стандартом якості ISO 9001, етики SA 8000 та охорони навколишнього середовища ISO 14001.